<1--tutaj-- toolbar>

Akcja "Ćwiczyć każdy może"

Nasze przedszkole przystąpiło do akcji „Ćwiczyć każdy może”. Akcja jest organizowana w ramach Roku Ruchu. Celem akcji jest podjecie działań na rzecz aktywności ruchowej dzieci i uzyskanie tytułu ,,Przedszkole w Ruchu”.

Chcemy zachęcić dzieci i ich najbliższych do podejmowania aktywności fizycznej proponując różnorodne formy tj.: wspólne zabawy ruchowe, imprezy, spacery , wycieczki itp. oraz promować i wdrażać zdrowe odżywianie. Działania nasze mają na celu propagowanie, wyrobienie nawyku dbania o zdrowie naszych dzieci i ich rodzin. Wszystkie te działania w naszym przedszkolu zostały określone dwoma autorskimi projektami edukacyjnymi. Jeden z nich dotyczy właśnie działań związanych z aktywnością fizyczną, drugi, promuje zdrowe odżywianie.

 Kliknij i pobierz

 

Projekt Edukacyjny
Zajęć Sportowych

Zobacz stronę www MEN