<1--tutaj-- toolbar>

II Koralikowy Dzień Sportu.

Dnia 5 lutego 2014 r. w naszym przedszkolu dzieci z grup starszych rywalizowały o najlepszy wynik w konkurencjach równoważnych. II Koralikowy Dzień Sportu odbył się pod hasłem "Zabawy równoważne". Nasze dzieciaki dzielnie walczyły podczas konkurencji: "wyścig stonogi", "slalom z woreczkiem na głowie", "jaskółka". Dużo emocji wzbudziły zabawy: przejście po linii prostej, czy też utrzymanie woreczka na jednym kolanie. Zmagania sportowe przyniosły dzieciom dużo satysfakcji. Uświadomiły, że ruch to najlepsze lekarstwo, a sprawność fizyczna dziecka jest bardzo ważna dla zdrowia. Zabawa pokazała, że proste ćwiczenia można wykonywać zawsze i wszędzie, nie tylko w przedszkolu. Mam nadzieję, iż nasze przedszkolaki zachęcą swoich rodziców do wspólnego wysiłku fizycznego.

A tak przedstawiają się wyniki:

I miejsce – grupa III "Krasnoludki",

II miejsce - grupa I "Pszczółki" i grupa II "Pszczółki-Gadułki",

III miejsce - grupa VI "Żabki".

Zobacz galerię zdjęć.

 Kliknij i pobierz

 

Projekt Edukacyjny
Zajęć Sportowych

Zobacz stronę www MEN