<1--tutaj-- toolbar>

Międzynarodowy certyfikat i Zielona Flaga Koralika.

To było prawdziwe święto ekologii w "Koraliku".

Dnia 22 września 2013 r. w Krakowie podczas Konferencji Programu Szkoły dla Ekorozwoju wicedyrektor Barbara Mazurczyk odebrała certyfikat i Zieloną Flagę Przedszkola Niepublicznego "Koralik" w Giżycku. Takie wyróżnienie otrzymują placówki oświatowe najbardziej zaangażowane w działania ekologiczne. W tym roku 217 szkół z całej Polski zostało wyróżnionych certyfikatami, w powiecie giżyckim cztery, w tym nasze przedszkole. Certyfikat Zielonej Flagi jest tytułem nadawanym szkołom na całym świecie w ramach programu Eco-Schools, w którym uczestniczy obecnie ponad 15000 szkól z 50 krajów całego świata.

Dnia 12 listopada w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość przekazania Zielonej Flagi i certyfikatu Dyrektorowi Annie Żabionek. Podczas uroczystości dzieci z grupy "Pszczółki-Gadułki" wystąpiły z przedstawieniem ekologicznym i zebrały gromkie brawa swoich rówieśników oraz pracowników przedszkola.