Projekt "Koralowe Smyki"

współfinansowany z EFS w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020

Program Operacyjny : Regionalny Program Operacyjny Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020

Oś Priorytetowa: RPWM.02.00.00 Kadry dla Gospodarki

Działanie: RPWM.02.01.00 Zapewnienie równego dostępu do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej.

 

Przedszkole Niepubliczne Koralik informuje,

że dnia 7 października 2014 roku podpisało porozumienie

o współpracy w ramach Giżyckiej Karty Dużej Rodziny.

 

Akademia Zdrowego Przedszkolaka powstała jesienią 2010 roku. Źródłem inspiracji było pójście do przedszkola Aleksandra, syna organizatora i pierwsze związane z tym problemy, głównie w zakresie prawidłowego żywienia.

Celem nadrzędnym działalności Akademii jest propagowanie zdrowego trybu życia wśród polskich rodzin. Jesteśmy zespołem ludzi, którym leży na sercu zdrowy rozwój dzieci, gdyż sami jesteśmy rodzicami. W związku z narastającym problemem otyłości u dzieci, o którym mówi się coraz głośniej, postanowiliśmy podzielić się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie zasad prawidłowego żywienia, aktywnego wypoczynku oraz umiejętności budowania trwałych, pozytywnych relacji w rodzinie.

Drodzy Rodzice i Kochane Przedszkolaki !!!

Z wielką dumą pragnę poinformować, że po całorocznych staraniach i działaniach ekologicznych koralikowych przedszkolaków, koralikowych rodziców oraz koralikowych pracowników przedszkole uzyskało Certyfikat Lokalnego Centrum Aktywności Ekologicznej.  Wyróżnienie to  zostało wręczone Pani  Wicedyrektor  Barbarze Mazurczyk. Uroczystość wręczenia certyfikatu odbyła się dnia 20 listopada 2012roku w Olsztynie.

Back to top