Szanowni Państwo

od 2 sierpnia zaczynamy przerwę wakacyjną - przedszkole będzie zamknięte do 28 sierpnia 2021 roku.

W tym okresie proszę o kontakt :

telefoniczny 503072466
mailowy : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Życzymy wszystkim udanego wypoczynku, naładowania baterii i do zobaczenia we wrześniu!

Szanowni Rodzice dzieci, które od września 2021 roku będą koralikowymi przedszkolakami! W dniach od 19 do 23 lipca organizujemy zajęcia adaptacyjne w odpowiednich grupach wiekowych.

 • dzieci z rocznika 2018 rozpoczynają zajęcia każdego dnia od godziny 9:00 do 10:00 w dniach od 21-23 lipca "dziedziniec" przedszkola. W tym czasie odbędą się zajęcia pod kierunkiem Pani Leny Polakowskiej (wychowawczyni dzieci w grupie rocznika 2018) - zapraszamy dzieci wraz z rodzicami :)
 • dzieci z rocznika 2019 rozpoczynają zajęcia każdego dnia od godziny 10:15 do 11:15 w dniach od 21-23 Lipca "dziedziniec" przedszkola. W tym czasie odbędą się zajęcia każdego dnia w grupie pod kierunkiem Pani Elżbiety Kułakowskiej wychowawczyni rocznika 2019

dnia 19 lipca o godzinie 16:30 odbędzie się pierwsze spotkanie organizacyjne z rodzicami dzieci, z rocznika 2019, przyjętych do przedszkola na rok przedszkolny 2021/2022, które poprowadzi Anna Karolska- Dyrektor Przedszkola Niepublicznego "Koralik"
dnia 20 lipca o godzinie 16:30 odbędzie się pierwsze spotkanie organizacyjne z rodzicami dzieci, z rocznika 2018, przyjętych do przedszkola na rok przedszkolny 2021/2022, które poprowadzi Anna Karolska- Dyrektor Przedszkola Niepublicznego "Koralik"

 

Gorąco zapraszam!!!!!

Anna Karolska :)

Koral sp. z o. o. w Łomży Przedszkole Niepubliczne "Koralik" ogłasza przetarg nieograniczony na remont Przedszkola Niepublicznego "Koralik" w Giżycku.

pdfPrzetarg nieograniczony na remont Przedszkola Niepublicznego Koralik73.67 KB
pdfPrzedmiar - Przedszkole Niepubliczne Koralik - Remont 202163.05 KB07/06/2021, 11:07

WARUNKI PRZETARGU

na wykonanie remontu bieżącego pomieszczeń PRZEDSZKOLA NIEPUBLICZNEGO "KORALIK" ul. Daszyńskiego 14, 11-500 Giżycko.

 1. Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest wykonanie remontu pomieszczeń budynku usługowego przy ul. Daszyńskiego 14 w Giżycku.
  • zgodnie z przedmiarem robót stanowiącym załącznik nr 1 do niniejszych warunków przetargowych,
  • zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i obowiązującymi przepisami w tym zakresie.
 1. Zakres ilościowy robót określa:
  1. przedmiar robót budowlanych, kosztorys ślepy.
  2. Zamawiający nie dopuszcza wprowadzania zmian w stosunku do materiałów, urządzeń i zastosowanych technologii określonych w dokumentacji technicznej bez swojej zgody.
 2. Terminy realizacji zadania:
  • rozpoczęcie nie później niż 31.07.2021 r.
  • zakończenie do 25.08.2021 r.
 1. Przy wyborze najkorzystniejszej oferty brane będą pod uwagę:
  • cena,
  • okres gwarancji na wykonane prace (nie krótszy niż 36 miesięcy),
  • wiarygodność i dotychczasowe doświadczenie w wykonywaniu robót o podobnym charakterze,
 1. Oferta powinna zawierać:
  • wysokość wynagrodzenia w kwocie ryczałtowej ( netto i brutto ) za roboty budowlane,
  • stawki do kosztorysowania robót dodatkowych i zamiennych,
  • warunki gwarancji,
  • referencje od poprzednich inwestorów,

a ponadto:

  • oświadczenie o nie zaleganiu w płatnościach wobec ZUS–u i Urzędu Skarbowego,
 1. Termin składania ofert wyznacza się do dnia 30.06.2021 r. do godz. 12:00. Ofertę należy złożyć w sekretariacie Przedszkola KORALIK przy ul. Daszyńskiego 14 w Giżycku w zaklejonej szczelnie kopercie z napisem:

„PRZETARG – REMONT BUDYNKU PRZEDSZKOLA „KORALIK”.

 1. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert przetargowych drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2. Otwarcie ofert przetargowych nastąpi w biurze Przedszkola w dniu 30.06.2021 roku o godz. 12:00. Otwarcie ofert jest jawne dla oferentów.
 3. Zastrzega się prawo swobodnego wyboru oferty lub też unieważnienia przetargu przed jego zamknięciem bez podania przyczyn.
 4. Osobą upoważnioną do rozmów z oferentami i udzielania wyjaśnień jest:

Anna Karolska – Właściciel (Tel. 503 072 466)

Drodzy Rodzice!

Wg nowych obostrzeń ogłoszonych przez Kancelarię Premiera od 27 marca do 9 kwietnia 2021 roku Niepubliczne Przedszkole "Koralik" jest zamknięte. Kolejny raz przenosimy się do sieci.

Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia opieki dzieciom
pracowników medycznych i służb porządkowych (wojsko, policja, straż pożarna ...).

Zwracam się do rodziców dzieci pracowników medycznych oraz służb porządkowych o zgłaszanie zapotrzebowania opieki nad Waszymi dziećmi do wychowawczyń grup. Proszę o pilne zgłoszenia i zdeklarowanie się do jutrzejszego dnia (26 marca 2021) ze względu na organizację pracy od poniedziałku.

Opłata stała w miesiącu kwietniu 2021 dla dzieci, które zostaną do 9 kwietnia w domach obniżona zostaje o 100 złotych .

Życzę wszystkim mnóstwo zdrowia i cierpliwości !!!
Anna Maria Karolska
Dyrektor przedszkola

A6 BN2020 small

Drogie Panie, Szanowni Panowie,

dzisiejszy dzień jest szczególny z dwóch powodów i każdy z nich jest bardzo ważny. Pierwsza okazją jest oczywiście Dzień Edukacji Narodowej, a drugą jubileusz Koralika. Aż trudno uwierzyć, że minęło 10 lat. Dokładnie pamiętam pierwsze rozmowy do pracy. Pierwsze składanie przez rodziców deklaracje. 35 dzieci w pierwszym roku działalności :) i jak dziś pamiętam pierwsze nerwy i poty :) Kilka osób w naszym gronie wspólnie ze mną zaczynało tą przygodę. Uwierzcie lub nie, jest nas obecnie 35 osób na pokładzie :)

Kochani, w dniu dzisiejszym chciałam Wam bardzo podziękować za Waszą pracę, ponoszony codzienny wysiłek w pracy z dziećmi. Za Wasze zaangażowanie w funkcjonowanie tej placówki. Dziękuję Państwu za tak ważną rolę, którą pełnicie w przedszkolnym świecie - każdego dnia pokazujecie koralikowym maluchom, jak należy postępować, motywujecie do dalszej pracy, wspieracie dzieci i ich rodziców. I nie mówię tu tylko o paniach nauczycielkach wychowania przedszkolnego, ale o całym Koralikowym zespole od Pań sprzątających, poprzez panie gotujące dzieciom, personel biurowy po panie które spędzają po 8 godzin z dziećmi w salach ucząc i bawiąc. Pamiętajcie, że wszyscy jesteśmy nauczycielami dla tych małych istotek, każdy kształtuje swoim postępowaniem ich charakter i ma realny wpływ na "ich" wychowanie".

10 lecie SIEC 10 10 2020 nr 001 fot Tomasz Karolski FTK20 10878

Podziękowania kieruję również do osób, które z nami już nie pracują, ale poprzez swój wkład ukształtowały Koralikowe przedszkole! Dziękuję!

Chciałam Wam również podziękować za Was, za to, że rozumiecie, że to nie budynek, a ludzie tworzą przedszkole i dla tych osób rodzice powierzają swoje największe skarby. Każdy z Was jest dla mnie bardzo ważny i każdy wprowadza do tej firmy kawałek siebie. Z tej okazji życzę wszystkim pracownikom wielu lat wspólnych przedsięwzięć, nie gasnącego zapału, radości i sukcesów w pracy. Wszystkiego najlepszego.

Anna Maria Karolska
Dyrektor Przedszkola

Drodzy Rodzice!

Z jutrzejszym dniem wracamy do przedszkola:)

Proszę o zapoznanie się z procedurami związanymi z obecną sytuacją :

 - "Procedura przyprowadzania i odbierania dzieci z przedszkola"
 - "Procedura na wypadek podejrzenia wystąpienia objawów choroby COVID-19"
 - "Procedura przeprowadzania dezynfekcji"
 - "Wytyczne GIS - IV aktualizacja"

 

W skrócie:

Godziny otwarcia i zamknięcia przedszkola: 6.00-17.30

Od 1 do 4 września wszyscy rodzice mają wstęp na teren placówki. Obowiązkowo będzie mierzona temperatura dziecku i rodzicowi przed wejściem na teren przedszkola. Rodzic zobowiązany jest do zakrycia ust i nosa oraz do dezynfekcji dłoni lub nakładania jednorazowych rękawiczek - przebywając na trenie placówki. Jednocześnie prosimy o nieprzedłużanie pobytu na terenie budynku ze względu na ograniczoną liczbę rodziców mogących jednocześnie przebywać na korytarzach.

 - Rodzice nie mogą wchodzić na sale przedszkolne.
 - Jeden rodzic przyprowadza swoje dzieci.

 - Dzieci przyprowadzamy do godziny 9.00. Po wyznaczonej godzinie odbywa się dezynfekcja klatki schodowej i korytarzy.
 - Od godziny 9,00 do 14.00 dzieci bez względu na wiek będą odbierane i przyprowadzane przez pracownika przedszkola.

 

Od 7 września 2020 roku rodzice dzieci z rocznika:

 - 2018 i 2017 - przyprowadzają i odbierają swoje dzieci wchodząc do przedszkola.
 - Od 2016 - dzieci przyprowadzane i odbierane są przy drzwiach wejściowych przedszkola (odbiera i przyprowadza pracownik przedszkola)

Bardzo prosimy o odpowiedzialne podejście do ww. informacji i  przyprowadzanie zdrowych dzieci do przedszkola. Dbajmy o siebie wzajemnie :)

Przedszkole wyposażone jest w nowe urządzenia do oczyszczania powietrza (każda sala posiada własny).

Mamy nadzieję, że obecny rok szkolny będzie pełny pozytywnych wrażeń! Cieszymy się, że będzie gwarno w salach. Do zobaczenia !

Z gorącymi pozdrowieniami
Anna Maria Karolska
wraz z całym Koralikowym Zespołem

Rodziców prosimy o przybycie na zebranie w maseczkach!

grupa nr 1 - Biedroneczki - 15 wrzesień 2020 godzina 16.30 sala nr 1

grupa nr 2 - Rybki - 10 wrzesień 2020 godzina 16.30 sala nr 2

grupa nr 3 - Motylki -  14 września 2020 godzina 16.30 sala nr 3

grupa nr 4 - Tygryski - 9 września 2020 godzina 16.30 sala nr 4

grupa nr 5 - Żabki - 16 września 2020 godzina 16.30 sala nr 5

grupa nr 6 - Pszczółki - 8 września 2020 godzina 16.15 sala nr 6

grupa nr 7 - Misie 9 września 2020 godzina 16.30 sala nr 6

Koral Sp. z o.o. w Łomży informuje, że Przedszkole Niepubliczne "Koralik" w Giżycku pracuje od dnia 6 maja 2020 roku w godzinach: 6.30-16.30

Wg wytycznych GIS, Ministerstwa Zdrowia oraz MEN wprowadza się następujące zmiany organizacyjne:

 • Dzieci przyprowadzane do przedszkola przez rodziców odbierane są przez pomoc nauczyciela z danej grupy, zaprowadzane do szatni, a następnie po umyciu rąk-zaprowadzane do właściwej sali. Wyjątek stanowią rodzice dzieci do lat 3, gdzie mogą osobiście zaprowadzić dziecko do szatni -gdzie zostanie przekazane swoim opiekunkom.
 • pierwszeństwo do opieki w przedszkolu mają dzieci, których rodzice obydwoje pracują, następnie jednego rodzica pracującego, kolejne dzieci  przyjmowane są w ramach wolnych miejsc
 • Przy odbiorze jest analogiczna procedura: dzieci są przyprowadzane do rodziców przez Panie sprawujące opiekę nad dziećmi.
 • Jedna grupa przebywa w wyznaczonej, stałej sali lekcyjnej.
 • Grupy mogą liczyć do 12 dzieci.
 • Dzieci nie zabierają do placówki zabawek i niepotrzebnych przedmiotów.
 • Do placówki przychodzą dzieci zdrowe!
 • Dziecko od wieku 4 lat powinno być przyprowadzane do placówki w "indywidualnej osłonie nosa i ust"
 • Jeżeli w domu przebywa osoba na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych nie wolno przyprowadzać dziecka do przedszkola.

Przed wejściem do budynku będzie możliwość skorzystania z płynu dezynfekującego do rąk oraz informujemy o obligatoryjnej dezynfekcji rąk osób dorosłych wchodzących do przedszkola, zakładaniu rękawiczek jednorazowych oraz obowiązkowym zakryciu nosa i ust (maseczka)

Zdalne nauczanie jest kontynuowane do możliwości powrotu wszystkich dzieci do przedszkola.

Prosimy o zapoznanie się z wytycznymi, które obowiązują przedszkola.

 

KLIKNIJ I ZOBACZ
pdfInstrukcja postępowania w czasie pandemii COVID-19

pdfWytyczne przeciwepidemiczne GIS 04.06.2020
złobki i przedszkola - Druga aktualizacja

UWAGA!!!
Kochani Rodzice w związku z ogłoszeniem Premiera o możliwości otwarcia przedszkola - informuję, że będziemy otwierać przedszkole od 6 maja 2020r. JEDNAK po wydaniu rekomendacji przez Ministra Zdrowia oraz Ministra Edukacji Narodowej. Będziemy informować na bieżąco o ustaleniach. Cieszymy się niezmiernie i niecierpliwie czekamy na informacje.!!!

Podkategorie

Back to top