Drodzy Rodzice!

Wg nowych obostrzeń ogłoszonych przez Kancelarię Premiera od 27 marca do 9 kwietnia 2021 roku Niepubliczne Przedszkole "Koralik" jest zamknięte. Kolejny raz przenosimy się do sieci.

Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia opieki dzieciom
pracowników medycznych i służb porządkowych (wojsko, policja, straż pożarna ...).

Zwracam się do rodziców dzieci pracowników medycznych oraz służb porządkowych o zgłaszanie zapotrzebowania opieki nad Waszymi dziećmi do wychowawczyń grup. Proszę o pilne zgłoszenia i zdeklarowanie się do jutrzejszego dnia (26 marca 2021) ze względu na organizację pracy od poniedziałku.

Opłata stała w miesiącu kwietniu 2021 dla dzieci, które zostaną do 9 kwietnia w domach obniżona zostaje o 100 złotych .

Życzę wszystkim mnóstwo zdrowia i cierpliwości !!!
Anna Maria Karolska
Dyrektor przedszkola

A6 BN2020 small

Drogie Panie, Szanowni Panowie,

dzisiejszy dzień jest szczególny z dwóch powodów i każdy z nich jest bardzo ważny. Pierwsza okazją jest oczywiście Dzień Edukacji Narodowej, a drugą jubileusz Koralika. Aż trudno uwierzyć, że minęło 10 lat. Dokładnie pamiętam pierwsze rozmowy do pracy. Pierwsze składanie przez rodziców deklaracje. 35 dzieci w pierwszym roku działalności :) i jak dziś pamiętam pierwsze nerwy i poty :) Kilka osób w naszym gronie wspólnie ze mną zaczynało tą przygodę. Uwierzcie lub nie, jest nas obecnie 35 osób na pokładzie :)

Kochani, w dniu dzisiejszym chciałam Wam bardzo podziękować za Waszą pracę, ponoszony codzienny wysiłek w pracy z dziećmi. Za Wasze zaangażowanie w funkcjonowanie tej placówki. Dziękuję Państwu za tak ważną rolę, którą pełnicie w przedszkolnym świecie - każdego dnia pokazujecie koralikowym maluchom, jak należy postępować, motywujecie do dalszej pracy, wspieracie dzieci i ich rodziców. I nie mówię tu tylko o paniach nauczycielkach wychowania przedszkolnego, ale o całym Koralikowym zespole od Pań sprzątających, poprzez panie gotujące dzieciom, personel biurowy po panie które spędzają po 8 godzin z dziećmi w salach ucząc i bawiąc. Pamiętajcie, że wszyscy jesteśmy nauczycielami dla tych małych istotek, każdy kształtuje swoim postępowaniem ich charakter i ma realny wpływ na "ich" wychowanie".

10 lecie SIEC 10 10 2020 nr 001 fot Tomasz Karolski FTK20 10878

Podziękowania kieruję również do osób, które z nami już nie pracują, ale poprzez swój wkład ukształtowały Koralikowe przedszkole! Dziękuję!

Chciałam Wam również podziękować za Was, za to, że rozumiecie, że to nie budynek, a ludzie tworzą przedszkole i dla tych osób rodzice powierzają swoje największe skarby. Każdy z Was jest dla mnie bardzo ważny i każdy wprowadza do tej firmy kawałek siebie. Z tej okazji życzę wszystkim pracownikom wielu lat wspólnych przedsięwzięć, nie gasnącego zapału, radości i sukcesów w pracy. Wszystkiego najlepszego.

Anna Maria Karolska
Dyrektor Przedszkola

Drodzy Rodzice!

Z jutrzejszym dniem wracamy do przedszkola:)

Proszę o zapoznanie się z procedurami związanymi z obecną sytuacją :

 - "Procedura przyprowadzania i odbierania dzieci z przedszkola"
 - "Procedura na wypadek podejrzenia wystąpienia objawów choroby COVID-19"
 - "Procedura przeprowadzania dezynfekcji"
 - "Wytyczne GIS - IV aktualizacja"

 

W skrócie:

Godziny otwarcia i zamknięcia przedszkola: 6.00-17.30

Od 1 do 4 września wszyscy rodzice mają wstęp na teren placówki. Obowiązkowo będzie mierzona temperatura dziecku i rodzicowi przed wejściem na teren przedszkola. Rodzic zobowiązany jest do zakrycia ust i nosa oraz do dezynfekcji dłoni lub nakładania jednorazowych rękawiczek - przebywając na trenie placówki. Jednocześnie prosimy o nieprzedłużanie pobytu na terenie budynku ze względu na ograniczoną liczbę rodziców mogących jednocześnie przebywać na korytarzach.

 - Rodzice nie mogą wchodzić na sale przedszkolne.
 - Jeden rodzic przyprowadza swoje dzieci.

 - Dzieci przyprowadzamy do godziny 9.00. Po wyznaczonej godzinie odbywa się dezynfekcja klatki schodowej i korytarzy.
 - Od godziny 9,00 do 14.00 dzieci bez względu na wiek będą odbierane i przyprowadzane przez pracownika przedszkola.

 

Od 7 września 2020 roku rodzice dzieci z rocznika:

 - 2018 i 2017 - przyprowadzają i odbierają swoje dzieci wchodząc do przedszkola.
 - Od 2016 - dzieci przyprowadzane i odbierane są przy drzwiach wejściowych przedszkola (odbiera i przyprowadza pracownik przedszkola)

Bardzo prosimy o odpowiedzialne podejście do ww. informacji i  przyprowadzanie zdrowych dzieci do przedszkola. Dbajmy o siebie wzajemnie :)

Przedszkole wyposażone jest w nowe urządzenia do oczyszczania powietrza (każda sala posiada własny).

Mamy nadzieję, że obecny rok szkolny będzie pełny pozytywnych wrażeń! Cieszymy się, że będzie gwarno w salach. Do zobaczenia !

Z gorącymi pozdrowieniami
Anna Maria Karolska
wraz z całym Koralikowym Zespołem

Rodziców prosimy o przybycie na zebranie w maseczkach!

grupa nr 1 - Biedroneczki - 15 wrzesień 2020 godzina 16.30 sala nr 1

grupa nr 2 - Rybki - 10 wrzesień 2020 godzina 16.30 sala nr 2

grupa nr 3 - Motylki -  14 września 2020 godzina 16.30 sala nr 3

grupa nr 4 - Tygryski - 9 września 2020 godzina 16.30 sala nr 4

grupa nr 5 - Żabki - 16 września 2020 godzina 16.30 sala nr 5

grupa nr 6 - Pszczółki - 8 września 2020 godzina 16.15 sala nr 6

grupa nr 7 - Misie 9 września 2020 godzina 16.30 sala nr 6

Koral Sp. z o.o. w Łomży informuje, że Przedszkole Niepubliczne "Koralik" w Giżycku pracuje od dnia 6 maja 2020 roku w godzinach: 6.30-16.30

Wg wytycznych GIS, Ministerstwa Zdrowia oraz MEN wprowadza się następujące zmiany organizacyjne:

 • Dzieci przyprowadzane do przedszkola przez rodziców odbierane są przez pomoc nauczyciela z danej grupy, zaprowadzane do szatni, a następnie po umyciu rąk-zaprowadzane do właściwej sali. Wyjątek stanowią rodzice dzieci do lat 3, gdzie mogą osobiście zaprowadzić dziecko do szatni -gdzie zostanie przekazane swoim opiekunkom.
 • pierwszeństwo do opieki w przedszkolu mają dzieci, których rodzice obydwoje pracują, następnie jednego rodzica pracującego, kolejne dzieci  przyjmowane są w ramach wolnych miejsc
 • Przy odbiorze jest analogiczna procedura: dzieci są przyprowadzane do rodziców przez Panie sprawujące opiekę nad dziećmi.
 • Jedna grupa przebywa w wyznaczonej, stałej sali lekcyjnej.
 • Grupy mogą liczyć do 12 dzieci.
 • Dzieci nie zabierają do placówki zabawek i niepotrzebnych przedmiotów.
 • Do placówki przychodzą dzieci zdrowe!
 • Dziecko od wieku 4 lat powinno być przyprowadzane do placówki w "indywidualnej osłonie nosa i ust"
 • Jeżeli w domu przebywa osoba na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych nie wolno przyprowadzać dziecka do przedszkola.

Przed wejściem do budynku będzie możliwość skorzystania z płynu dezynfekującego do rąk oraz informujemy o obligatoryjnej dezynfekcji rąk osób dorosłych wchodzących do przedszkola, zakładaniu rękawiczek jednorazowych oraz obowiązkowym zakryciu nosa i ust (maseczka)

Zdalne nauczanie jest kontynuowane do możliwości powrotu wszystkich dzieci do przedszkola.

Prosimy o zapoznanie się z wytycznymi, które obowiązują przedszkola.

 

KLIKNIJ I ZOBACZ
pdfInstrukcja postępowania w czasie pandemii COVID-19

pdfWytyczne przeciwepidemiczne GIS 04.06.2020
złobki i przedszkola - Druga aktualizacja

UWAGA!!!
Kochani Rodzice w związku z ogłoszeniem Premiera o możliwości otwarcia przedszkola - informuję, że będziemy otwierać przedszkole od 6 maja 2020r. JEDNAK po wydaniu rekomendacji przez Ministra Zdrowia oraz Ministra Edukacji Narodowej. Będziemy informować na bieżąco o ustaleniach. Cieszymy się niezmiernie i niecierpliwie czekamy na informacje.!!!

Drodzy rodzice i koralikowe dzieci! Decyzją Premiera wydłużono pobyt dzieci w domach i zamknięcie placówek oświatowych do Świąt Wielkanocnych 2020 roku, zajęcia realizowane będą do dnia 25 marca 2020 roku w formie multimedialnej bez obowiązku dla dzieci i rodziców, po 25 marca poinformujemy Państwa jakie zostały wprowadzone postanowienia Ministra Edukacji Narodowej co do przedszkoli.

Jednocześnie informuję Państwa , że w miesiącu Kwietniu 2020 roku nie pobieramy opłaty stałej za ten miesiąc ( odliczona połowa opłaty stałej za marzec oraz odliczona połowa za miesiąc kwiecień). Opłaty za przedszkole wniesiecie Państwo w przyszłym miesiącu w terminie do 5 maja 2020 roku

Mam nadzieję, że razem i rozsądnie przetrwamy ten trudny okres izolacji, od poniedziałku ruszamy z zajęciami online (live) zapraszamy dzieci i rodziców jeśli mają ochotę. Panie materiały będą udostępniać na grupach lub bezpośrednio na koralikowym fejsbooku, tęsknimy bardzo za Wami, za gwarem, za pełnymi salami.

Anna Maria Karolska
Dyrektor Przedszkola

Obraz Aline Ponce z Pixabay

Kochani Rodzice, koralikowe dzieciaczki!

nie zapomnieliśmy o Was! Mamy przygotowane zajęcia live każdego dnia - w tym trudnym czasie odizolowania plan zajęć wygląda tak:

10.30- rytmika z Panem Roman Gajewski

11.30 - Zumba z Panią Kinga Szostak-Wiśniewska

w przygotowaniu zajęcia z Panią Magdalena Szymańska

Wasze Panie nauczycielki będą udostępniały na grupach prace do zrobienia oczywiście nie jest to obowiązkowe ale jeśli brakuje Wam pomysłów zapraszamy do wspólnej zabawy :)

Z transmisjami LIVE zaczynamy od PONIEDZIAŁKU 23 marca 2020

pozdrawiam i tęsknimy za Wami
Anna Karolska i cały zespół Koralikowy
Do zobaczenia!!!!!!

Szanowni RODZICE :)!

dnia 12 września 2019 roku o godzinie 16:00 zapraszam na pierwsze spotkanie organizacyjno - informacyjne.

Zaczniemy w sali nr 1 na parterze z informacjami ogólnymi, które przedstawi dyrektor przedszkola. Następnie rodzice zostaną zaproszeni przez nauczycielki-wychowawczynie do swoich sal :).

Serdecznie zapraszam ,
Anna Maria Karolska- dyrektor przedszkola

Podkategorie

Back to top